Середа, 18.07.2018, 19:43

Головна » 2018 » Червень » 25 » Театр під сонцем
Театр під сонцем

23 червня 2018 році мешканці міста Суми переглянули в рамках соціально творчого проекту «Театр під сонцем», карнавалізовану, драматичну виставу «За межею обмежень» - «ПРИТЧА ПРО ЩАСТЯ». Соціально-творчий проект «Театр під сонцем» - форма групової корекційно-розвивальної та профілактичної роботи з дітьми, які мають фізичними та розумові вади, допоміг сформувати і розвинути у дітей навички спілкування і міжособистісні взаємодії, розвиток емоційного, сенсорного досвіду, відбулася самореалізація. Також Проект сприяв позитивному ставленню суспільства до дітей з інвалідністю.

Режисер Проекту - арт-директор Міжнародного інтеграційного театрального фестивалю «Сонячна хвиля» (м.Київ), член союзу театральних діячів України, режисер і художній керівник Народного
театру-студії «Паростки»
- Любота Віталій Володимирович
     Учасниками Проекту є :

- Вихованці Комунальної установи Сумської обласної ради - Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

- Актори театрального колективу «Art-Барвінок» Комунальної установи Сумської спеціальної загальноосвітньої школи Сумської міської ради (Крившич Денис, Карєва Фаіна, Тютюнник Вероніка);
- Студенти Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка (Аня Моргун, Настя Ващенко);
- Педагоги, фахівці з фізичної реабілітації Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів;
- Студенти Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради – коледжу культури і мистецтва (Колеснікова Аліна, Гевондян Каріна, Диба Анна );
- Батьки вихованців Центру.

Ми щиро вдячні Віталію Володимировичу Люботі за чудову театралізовану постановку, яка допомогла розкрити внутрішній світ дітей з особливими потребами.

Слова подяки директору Сумського обласного центру реабілітації дітей інвалідів Сущенко Олені Миколаївні за багаторічну співпрацю з нашим навчальним закладом.

Переглядів: 21 | Додав: Didorenko_Oleg

«  Червень 2018  »