П`ятниця, 20.04.2018, 14:40

Didorenko_Oleg
Головна » 2018 » Березень » 29 » Фестиваль «Червоноград скликає друзів»
Фестиваль «Червоноград скликає друзів»

З 14 по 17 березня 2018 року театральний колектив «Art-Барвінок» взяв участь у XII Всеукраїнському театральному фестивалі для людей з особливими потребами «Червоноград скликає друзів» у м. Червонограді Львівської області. Під час фестивалю гуртківці показали пантоміми «Шотландія» і «Джаз-Бенд». Глядачі щирими оплесками вітали юних акторів. Журі у складі Люботи Віталія - режисера, арт-директора міжнародного фестивалю «Сонячна хвиля» (м. Київ); Войтюк Анастасії – арт-директора міжнародного фестивалю «Непротоптана стежина» (м. Львів), Міхала Становського – режисера, арт-директора фестивалю «Непратаптани шлях», (м. Люблін, Польща) відзначили подяками керівника закладу та колектив, а Опришко Денис, Фантрова Марина, Максименко Катерина, Чеховський Євген та випускниця школи Карнаух Крістіна нагороджені персональними грамотами та цінними подарунками.

Після фестивалю діти побували на екскурсії у місцевому музеї писанкарства. Там змогли побачити чудові роботи майстра писанкарства Городецького Тараса Йосиповича, уродженця м. Червонограду.

Під час екскурсії по Львову відвідали Домініканський собор, майстерню шоколаду, музей кави, майстерню карамелі, історичне кафе «Криївка» і помилувалися архітектурними спорудами та пам’ятниками.

У місті Харкові дітям сподобалися площа Свободи, Привокзальна площа, Свято-покровський чоловічий монастир, храм святих дружин - мироносиць, Благовіщенський кафедральний собор, музей-крамниця шоколаду Джорджа Бормана, фаншоп ФК «Шахтар», площа Архітекторів, де вразилися експозицією «Харків у мініатюрі».

Переглядів: 51 | Додав: Didorenko_Oleg

«  Березень 2018  »