Вівторок, 23.10.2018, 20:28

Вихователів ГПД

Проблемне питання методичного обєднання

вихователів ГПД:

"Створення цілеспрямованого корекційно-виховного впливу на особистість учнів спеціальної школи з урахуванням наявних розладів та вторинних порушень"

Склад   методичного об’єднання:

Синякова

Валентина Іванівна

Голова методичного об’єднання вихователів групи продовженого дня, вихователь ГПД, спеціаліст вищої категорії.

1) Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С.Макаренка (1981р.), кваліфікація – вчитель біології і хімії.

В Сумській спеціальній школі працює з 1999 року. Проблемне питання, над яким працює вихователь: "Розвиток і корекція психічних процесів учнів спеціальної школи".

Левік

Андрій Олександрович

Вихователь ГПД, спеціаліст вищої категорії.

1) Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С.Макаренка (1997р.), кваліфікація – вчитель історії.

2) Інститут педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка (2012р.), кваліфікація – вчитель загальноосвітньої спеціальної(корекційної школи) школи. Логопед.

В Сумській спеціальній школі працює 12 років. Проблемне питання, над яким працює вихователь: "Розвиток пізнавальної (когнітивної) сфери особистості".

Денисенко

Лариса Миколаївна

Вихователь ГПД, спеціаліст вищої категорії.

1) Путивльське педагогічне училище ім. С. В. Руднєва (1976р.);

2) Київський державний педагогічний інститут ім. М. О. Горького (1983р.).

В Сумській спеціальній школі працює з 1995 року. Проблемне питання, над яким працює вихователь: "Цілеспрямований вплив на учнів з метою формування навичок і стереотипів поведінки".

Брусленко

Оксана Миколаївна

Вихователь ГПД, спеціаліст.

1) Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С.Макаренка, спеціальність – соціальна педагогіка та практична психологія (2010р.).

В Сумській спеціальній школі працює з 2013року. Проблемне питання, над яким працює вихователь: "Розвиток і корекція психічних процесів розумово відсталих учнів ".

Лугачова

Марина Володимирівна

Вихователь ГПД, спеціаліст.

В Сумській спеціальній школі працює з 2013року. Проблемне питання, над яким працює вихователь: "Формування свідомості та моральних якостей учнів".

Ковальова

Наталія Валеріївна

Вихователь ГПД, спеціаліст.

В Сумській спеціальній школі працює з 2012року. Проблемне питання, над яким працює вихователь: "Розвиток пізнавальної сфери особистості".

Яценко

Анна Миколаївна

Вихователь ГПД, спеціаліст.

1) Сумський державний педагогічний університет  ім. А.С. Макаренка, спеціальність - олігофренопедагог, спеціальний психолого, вчитель дітей з вадами розумового розвитку..

2) Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, спеціальність – керівник підприємства, установи та організації ( у сфері освіти та виробничого навчання).

В Сумській спеціальній школі працює з 2013року. Проблемне питання, над яким працює вихователь: "Формування свідомості, моральних якостей учнів спеціальної школи".

«  Жовтень 2018  »