Середа, 26.06.2019, 11:59

Вчителів трудового навчання

Проблемне питання методичного обєднання

вчителів трудового навчання:

«Формування соціалізованої особистості учня спеціальної школи, громадянина-патріота шляхом упровадження сучасних інноваційних технологій »

Кириленко

Світлана Олексіївна

Голова МО, вчитель трудового навчання, соціально-побутового орієнтування, спеціаліст І категорії.

1) Закінчила у 1988 році Лебединське педагогічне училище ім. А.С.Макаренка;
     2) У 2001 році закінчила Київський Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова;

3) У 2012 році закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка.

В Сумській спеціальній школі працює з 2006 року.

Проблемне питання, над яким працює вчитель: «Формування та розвиток ключових компетентностей в учнів з порушеннями інтелекту на уроках СПО шляхом застосування інтерактивних технологій ».

Шевченко

Марина Олександрівна

Вчитель трудового навчання, основ здоров'я, спеціаліст І категорії.

1) Глухівський державний педагогічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання» та здобула кваліфікацію вчитель трудового навчання (обслуговуючої праці), основ інформатики, креслення і безпеки життєдіяльності (2003р.).
     2) Закінчила у 2012 році Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка і здобула кваліфікацію вчитель загальноосвітньої (корекційної) школи. Логопед.

В Сумській спеціальній школі працює з 2003року.

Проблемне питання, над яким працює вчитель: "Формування трудової компетентності на уроках трудового навчання в учнів з інтелектуальними порушеннями ".

Шамоня

Віта Володимирівна

Вчитель трудового навчання, спеціаліст вищої категорії.

1) Закінчила у 2005 році Глухівський державний педагогічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання» та здобула кваліфікацію вчитель трудового навчання (обслуговуючої праці), основ інформатики, креслення і безпеки життєдіяльності.

В Сумській спеціальній школі працює з 2003року.

Проблемне питання, над яким працює вчитель: "Формування та розвиток творчих здібностей учнів на уроках трудового навчання засобами інтерактивних технологій ".

Коломієць

Юлія Сергіївна

Вчитель трудового навчання, спеціаліст вищої категорії.

1) Закінчила у 1999 році Лебединське педагогічне училище ім. А. С. Макаренка.

2) Закінчила у 2004 році Київський Націанальний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова.

В Сумській спеціальній школі працює 2000 року.

Проблемне питання, над яким працює вчитель: "Використання інтерактивних технологій для розвитку творчих здібностей учнів 5-10 класів з порушенням інтелектуального розвитку ".

Сайт вчителя

Кузьменко

Сергій Миколайович

Вчитель трудового навчання, спеціаліст вищої категорії.

1) Закінчив у 1986 році Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка.

В Сумській спеціальній школі працює з 1998 року.

Проблемне питання, над яким працює вчитель: "Умови успішного використання комп’ютерної техніки на уроках трудового навчання ".

Гвозд

Микола Олександрович

Вчитель трудового навчання, спеціаліст вищої категорії.

1) Закінчив у 2002 році Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова, спеціальність - дефектологія.

В Сумській спеціальній школі працює  з 1996 року.

Проблемне питання, над яким працює вчитель: "Формування свідомого вибору професії у старшокласників в процесі трудового навчання".

«  Червень 2019  »