Середа, 21.11.2018, 14:18

Вчителів початкових класів

Проблемне питання методичного обєднання вчителів початкових класів:

«Створення освітнього середовища у початкових класах для корекції та розвитку ціннісних орієнтацій учнів з особливими освітніми потребами шляхом упровадження інноваційних технологій»

Склад   методоб’єднання:

Угляй Оксана Володимирівна

Голова МО, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії.

Стаж педагогічної роботи – 26 р.

1. Лебединське педагогічне училище ім. А.С.Макаренка (1992р.), вчитель початкових класів;
  2. СумДПУ ім. А.С.Макаренка (2005р.), вчитель початкових класів, соціальний педагог;
  3. Інститут історії та додаткової педагогічної освіти СумДПУ ім. А.С.Макаренка (2010р.), вчитель загальноосвітньої спеціальної (корекційної) школи. Логопед.

В Сумській спеціальній школі працює з 2003року.

Проблемне питання, над яким працює вчитель: «Активізація мовленнєвого розвитку учнів з особливими освітніми потребами шляхом використання інноваційних технологій навчання».

Шило Ольга Миколаївна
     Вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії.

Стаж педагогічної роботи - 32 р.

1. Лебединське педагогічне училище ім. А.С. Макаренка ( 1990 р.), вихователь дошкільного закладу;
  2. Глухівський педагогічний університет ім. С.М. Сергеєва-Ценського (1995р.), викладач дошкільної педагогіки і психології;
  3. Слов’янський державний педагогічний університет (2003 р.), вчитель допоміжної школи, олігофренопедагогіка дошкільних закладів.

В Сумській спеціальній школі працює з 1995 року.

Проблемне питання, над яким працює вчитель: «Формування комунікативних умінь учнів з особливими освітніми потребами в початкових класах шляхом використання нетрадиційних форм навчання»

Чорнобай Валентина Іванівна

Вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії.

Стаж педагогічної роботи - 26 р.

1. Глухівський педагогічний університет ім. С.М. Сергеєва-Ценського (1992р.), вчитель початкових класів;
  2. Інститут історії та додаткової педагогічної освіти СумДПУ ім. А.С.Макаренка (2012р.), вчитель загальноосвітньої спеціальної (корекційної) школи. Логопед.

В Сумській спеціальній школі працює з 1996 року.

Проблемне питання, над яким працює вчитель: «Корекція та розвиток дрібної моторики рук учнів з інтелектуальними порушеннями помірного й тяжкого ступенів шляхом використання інноваційних технологій навчання».

Зозуля Ольга Анатоліївна
     Вчитель початкових класів, спеціаліст ІІ категорії.

1. 2002-2006 рр. – Путивльський коледж Сумського національного аграрного університету за спеціальністю «Правознавство». Кваліфікація – юрист;
  2. 2006-2011 рр.– Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка - повна вища освіта за спеціальністю «Дефектологія». Кваліфікація – вчитель загальноосвітньої спеціальної (корекційної) школи для дітей з особливостями інтелектуального розвитку, практичний психолог.

В Сумській спеціальній школі працює з 2011 року.

Проблемне питання, над яким працює вчитель: «Розвиток та корекція пізнавальних інтересів молодших школярів з особливими освітніми потребами при використанні дидактичних ігор».

Гавриленко Тетяна Іванівна

Вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії.

Стаж педагогічної роботи - 17 р.

1. 1993-1995 рр. – Лебединське педагогічне училище ім. А. С. Макаренка за спеціальністю «Дошкільне виховання». Кваліфікація – вихователь в дошкільному закладі;
  2. 1995-1998 рр. – Глухівський державний педагогічний інститут ім. С.М. Сергєєва-Ценського – повна вища освіта з відзнакою за спеціальністю «Дошкільне виховання». Кваліфікація викладач дошкільної педагогіки і психології, вихователь.
  3. 2010-2013 рр.– Інститут педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка - повна вища освіта за спеціальністю «Дефектологія». Кваліфікація – вчитель загальноосвітньої спеціальної (корекційної) школи для дітей з особливостями інтелектуального розвитку, логопед.

В Сумській спеціальній школі працює з 2003 р.

Проблемне питання, над яким працює вчитель: «Формування ключових життєвих компетентностей учнів з особливими освітніми потребами шляхом використання ігрових форм навчання в спеціальній школі».

Шабанова
Ніна Іванівна

Вчитель-логопед, спеціаліст ІІ категорії.

Стаж педагогічної роботи - 25 р.

1. 1988-1993 рр.–  Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С. Макаренка - повна вища освіта;
  2. 1994-1997 рр. – Український державний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова -  за спеціальністю: дефектологія (логопедія). Кваліфікація – логопед шкільних та дошкільних закладів;

В Сумській спеціальній школі працює з 2011 р.

Проблемне питання, над яким працює вчитель: «Інноваційні технології в розвитку мовлення дитини з особливими потребами як невід’ємна складова формування соціалізованої особистості».

Сосіна
Лариса Анатоліївна

Вчитель музичного мистецтва, спеціаліст ІІ категорії

Освіта: Сумський державний педагогічний інститут ім.. А.С.Макаренка, 1985 р. за спеціальністю «музика».

Педагогічний стаж 41 рік. Працює в школі з серпня 2000 року.

Проблемне питання вчителя музики на 2018 – 2023 роки:

«Формування ключових життєвих компетентностей учнів з особливими освітніми потребами засобами музичного мистецтва»

«  Листопад 2018  »