Вівторок, 18.09.2018, 21:42

Вчителів початкових класів

Позакласна робота

Методична робота

Проблемне питання методичного обєднання вчителів початкових класів:

«Навчання та корекція інтелектуальних можливостей учнів початкових класів спеціальної школи в зоні найближчого розвитку»

Склад   методоб’єднання:

Угляй Оксана Володимирівна

Голова МО, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії.

1) Лебединське педагогічне училище ім. А.С.Макаренка (1992р.), кваліфікація вчитель початкових класів;
     2) СумДПУ ім. А.С.Макаренка (2005р.), вчитель початкових класів, соціальний педагог;
     3) Інститут історії та додаткової педагогічної освіти СумДПУ ім. А.С.Макаренка (2010р.), вчитель загальноосвітньої спеціальної (корекційної) школи. Логопед.
     В Сумській спеціальній школі працює з 2003року. Проблемне питання, над яким працює вчитель: «Мовленнєво-ігрова діяльність учнів спеціальної школи як одна з умов ефективності навчання в зоні найближчого розвитку».

Шило Ольга Миколаївна
     Вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії.
     1) Лебединське педагогічне училище ім. А.С. Макаренка ( 1990 р.), вихователь дошкільного закладу;
     2) Глухівський педагогічний університет  ім. С.М. Сергеєва-Ценського (1995р.), викладач дошкільної педагогіки і психології;

3) Слов’янський державний педагогічний університет (2003 р.), вчитель допоміжної школи, олігофренопедагогіка дошкільних закладів.
     В Сумській спеціальній школі працює з 1995 року. Проблемне питання, над яким працює вчитель: «Ефективність використання традиційних та нетрадиційних форм роботи на уроках в початкових класах спеціальної школи»

Чорнобай Валентина Іванівна
     Вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії.
     1) Глухівський педагогічний університет  ім. С.М. Сергеєва-Ценського (1992р.), вчитель початкових класів;
     2) Інститут історії та додаткової педагогічної освіти СумДПУ ім. А.С.Макаренка (2012р.), вчитель загальноосвітньої спеціальної (корекційної) школи. Логопед.
     В Сумській спеціальній школі працює з 1996 року.
Проблемне питання, над яким працює вчитель: «Корекція дрібної моторики рук учнів початкової школи на уроках шляхом використання інноваційних технологій в зоні найближчого розвитку».

Зозуля Ольга Анатоліївна
     Вчитель початкових класів, спеціаліст ІІ категорії.

1) 2002-2006 рр. – Путивльський коледж Сумського національного аграрного університету  за спеціальністю «Правознавство». Кваліфікація – юрист;
     2) 2006-2011  рр.– Сумський державний педагогічний університет ім.А.С. Макаренка - повна вища освіта за спеціальністю «Дефектологія». Кваліфікація – вчитель загальноосвітньої спеціальної (корекційної) школи для дітей з особливостями інтелектуального розвитку, практичний психолог.
     В Сумській спеціальній школі працює з 2011 року. Проблемне питання, над яким працює вчитель: «Розвиток пізнавальних інтересів молодших школярів спеціальної школи при використанні дидактичних ігор в зоні найближчого розвитку».

Шабанова Ніна Іванівна
     Вчитель розвитку мовлення, спеціаліст.
     1) Закінчила у 1993 році Сумський педагогічний інститут ім. А. С. Макаренка, вчитель російської мови та літератури;
     2) У 1997 році закінчила Український державний педагогічний університет ім. П. М. Драгоманова, логопед шкільних та дошкільних закладів.
     В Сумській спеціальній школі працює з 2011 року. Проблемне питання, над яким працює вчитель: «Формування комунікативної компетентності дітей з особливими освітніми потребами в зоні найближчого розвитку».

Гавриленко Тетяна Іванівна
     Вчитель початкових класів, спеціаліст ІІ категорії.
     1) Закінчила у 2012 році Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка, вчитель загальноосвітньої спеціальної (корекційної) школи. Логопед.
     В Сумській спеціальній школі працює з 2003 року. Проблемне питання, над яким працює вчитель: «Формування та розвиток пізнавальних інтересів учнів початкових класів спеціальної школи на уроках, шляхом використання нетрадиційних форм навчання».

«  Вересень 2018  »