Середа, 21.11.2018, 14:33

Вчителів 5-10 класів

Проблемне питання методичного обєднання

вчителів 5-10 класів:

Формування ключових компетентностей учнів спеціальної школи та забезпечення самореалізації особистості шляхом використання інноваційних технологій

Склад   методичного об’єднання:

Глобенко

Ірина Сергіївна

Голова методичного обєднання вчителів 5-10 класів, вчитель спеціальної школи. Спеціаліст вищої категорії. Викладає географію, природознавство, фізику.

Освіта - Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка, 2009.

Стаж роботи – 15 років.

Методична проблема - Навчальні екскурсії як метод формування природознавчої компетентності учнів спеціальної школи.

Слюсаренко

Валентина Миколаївна

Директор школи, вчитель спеціальної школи. Спеціаліст вищої категорії. Викладає математику.

Освіта - Український державний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, 1997.

Стаж роботи 26 років.

Методична проблема"Інтерактивне навчання та ігрові технології в організації вивчення математики учнями зінтелектуальними порушеннями".

Комишанченко

Радомира Юріївна

Вчитель спеціальної школи. Спеціаліст І категорії. Викладає математику.

Освіта- Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка, 2014.

Стаж роботи – 15 років.

Методична проблема - "Застосування компетентнісного підходу до навчання математики учнів з розумовою відсталістю".

Дідоренко

Олег Володимирович

Вчитель спеціальної школи. Спеціаліст І категорії. Викладає інформатику.

Освіта –Сумський державний педагогічний університет ім. Макаренка 2012.

Стаж роботи – 12 років.

Методична проблема - "Вплив інноваційних комп’ютерних технологій на формування основних компетентностей учнів з порушенням інтелектуального розвитку".

Скиба

Тетяна Юріївна

Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель спеціальної школи. Спеціаліст вищої категорії. Викладає географію.

Освіта - Слов’янський державний педагогічний університет, 2003.

Стаж роботи - 20 років.

Методична проблема - "Формування предметних компетентностей з географії у старшокласників з порушенням інтелектуального розвитку".

Левік

Андрій Олександрович

Вчитель спеціальної школи. Спеціаліст І категорії. Викладає образотворче і музичне мистецтво.

Освіта - Сумський державний педагогічний університет ім. Макаренка, 2012.

Стаж роботи -19 років.

Методична проблема - "Розвиток компетентностей школярів з особливими потребами засобами мистецтва".

Калініченко

Ніна Григорівна

Заступник директора з виховної роботи, вчитель спеціальної школи. Спеціаліст вищої категорії. Викладає розвиток мовлення.

Освіта - Харьківський державний педагогічний університет ім. М.Горького, 1980.

Стаж роботи - 42 років.

Методична проблема – "Формування мовленнєво-комунікативних умінь учнів з особливими потребами як важливого чинника вироблення соціальної компетентності шляхом активізації мовленнєвої діяльності школярів".

Линник

Олена Миколаївна

Вчитель спеціальної школи. Спеціаліст вищої категорії. Викладає українську мову та літературу.

Освіта - Сумський державний педагогічний інститут ім. Макаренка, 1998.

Стаж роботи - 36 років.

Методична проблема – "Розвиток життєтворчої компетентності учнів на уроках української мови і літератури в спеціальній школі".

Сайт вчителя

Безмен

Тетяна Миколаївна

Освіта- Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка, 2004.

Стаж роботи -24 роки.

Методична проблема - "Формування мовленнєвої компетентності в учнів спеціальної школи при використанні ІКТ".

Косенко

Юрій Миколайович

Вчитель спеціальної школи. Спеціаліст вищої категорії. Викладає історію.

Освіта -Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, 2003.

Стаж роботи - 20 років.

Методична проблема – "Формування соціокультурних компетентностей в учнів з порушенням інтелекту на уроках освітньої галузі «суспільствознавство".

Омельченко

Вікторія Миколаївна

Вчитель спеціальної школи. Спеціаліст ІІ категорії. Викладає фізкультуру.

Освіта - Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка, 2008.

Стаж роботи - 10 років.

Методична проблема –"Удосконалення сучасного уроку фізичної культури в спеціальній школі шляхом впровадження інноваційних технологій".

Нестерко

Наталія Олександрівна

Вчитель спеціальної школи. Спеціаліст ІІ категорії. Викладає лікувальну фізкультуру.

Освіта - Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка, 2008.

Стаж роботи - 10 років.

Методична проблема – "Формування здоров’язберігаючої комтентності учнів з розумовими та фізичними вадами засобами ЛФК".

Бублай-Єланкіна

Любов Володимирівна

Інструктор з фізичної культури спеціальної школи.

Спеціаліст 10 рівня акредитації. Викладає фізичну культуру в спеціальній медичній групі.

Освіта - Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка, 2012.

Стаж роботи - 7 років.

Методична проблема – "Корекція гіперактивності молодших школярів засобами ЛФК та аутогенного тренування".

«  Листопад 2018  »