Вівторок, 18.09.2018, 21:55

Вчителів 5-10 класів

Проблемне питання методичного обєднання

вчителів 5-10 класів:

«Впровадження інноваційних технологій навчання як складової соціалізації учнів спеціальної школи»

Склад   методичного об’єднання:

Глобенко

Ірина Сергіївна

Голова методичного обєднання вчителів 5-10 класів. Спеціаліст вищої категорії. Викладає природознавство та географія у 6 - 8 класах.

1) Ніжинський державний педагогічний університет імені Миколи Гоголя – рік закінчення – 2002 рік кваліфікація – Педагогіка і методика середньої освіти. Географія і біологія. Спеціальність – учитель географії, біології та основ екології.

2) Факультет післядипломної та додаткової освіти Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка – рік закінчення - 2009 рік, кваліфікація – вчитель загальноосвітньої спеціальної(корекційної школи) школи. Логопед.

В Сумській спеціальній школі працює з 2004року. Проблемне питання, над яким працює вчитель: "Використання сучасних методик проведення практичних робіт на уроках природознавства в спеціальній школі".

Левік

Андрій Олександрович

Вчитель образотворчого мистецтва, спеціаліст ІІ категорії.

1) Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С.Макаренка (1997р.), кваліфікація – вчитель історії.

2) Інститут педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка (2012р.), кваліфікація – вчитель загальноосвітньої спеціальної(корекційної школи) школи. Логопед.

В Сумській спеціальній школі працює 12 років. Проблемне питання, над яким працює вчитель: "Використання ізотерапії в старших класах спеціальної школи як одного із інноваційних методів навчання".

Линник

Олена Миколаївна

Вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії.

1) Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С.Макаренка (1992р.), кваліфікація – вчитель української мови та літератури.

В Сумській спеціальній школі працює 20 років. Проблемне питання, над яким працює вчитель: "Використання інноваційних технологій з розвитку мовлення учнів 5-10 класів спеціальної школи".

Сайт вчителя

Безмен

Татьяна Миколаївна

Вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії.

1) Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С.Макаренка (1999р.), кваліфікація – вчитель історії.

2) Закінчила у 2004 році Сумський державний університет ім. А. С. Макаренка, кваліфікація – вчитель спеціальної (корекційної) школи. Корекційний педагог спеціальних дошкільних закладів.

3) У 2010 році закінчила СОІППО управління навчальним закладом, кваліфікація – керівник навчального закладу.

В Сумській спеціальній школі працює 1993 року. Проблемне питання, над яким працює вчитель: "Вплив малих творчих груп на формування комунікативних умінь учнів старших класів спеціальної школи".

Комишанченко

Радомира Юріївна

Вчитель математики, фізики. Спеціаліст ІІ категорії.

1) Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С.Макаренка (2002р.). Спеціальність "Вчитель математики, фізики, ОБЖ".

2) Інститут педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка (2014р.), кваліфікація – вчитель загальноосвітньої спеціальної(корекційної школи) школи. Логопед.

В Сумській спеціальній школі працює з 2004 року. Проблемне питання, над яким працює вчитель: "Активізація пізнавальної діяльності учнів спеціальної школи на уроках математики шляхом використання ігор-змагань як однієї з сучасних технологій навчання ".

Косенко

Юрій Миколайович

Вчитель історії, спеціаліст вищої категорії.

1) Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С.Макаренка (1997р.), кваліфікація – вчитель історії та загальної історії, практичний психолог у закладі освіти.

2) Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова, кваліфікація вчитель допоміжної школи. Олігофренопедагог дошкільних закладів.

В Сумській спеціальній школі працює 10 років. Проблемне питання, над яким працює вчитель: "Дидактична гра як інноваційний метод формування історичних понять в розумово відсталих учнів".

«  Вересень 2018  »