Субота, 18.08.2018, 03:07

Сторінка бібліотекаря

З 26 по 30 березня в школі проходив тиждень дитячої та юнацької книги. Протягом тижня було проведено багато цікавих та змістовних заходів, конкурсів, екскурсій, на яких діти показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності.

21.03 пройшла зустріч із представниками Сумського обласного художнього музею ім.Н. Онацького, які провели мистецьку годину «Сумський художній музей – мистецька скарбниця».

З 14.03-24.03 в приміщенні бібліотеки була представлена виставка-перегляд «Земля – наша годувальниця. Бережи її»

07 грудня в приміщенні шкільної бібліотеки була проведена мистецька година « Зимовий цикл календарно-обрядових свят» . Учні із задоволенням ознайомилися з народними звичаями та традиціями свого народу під час новорічних свят.

Напередодні зимових свят учні 2 класу відвідали бібліотеку – філію №2. Для них була проведена розважальна програма «Святий Миколай , подаруй нам свято!».За їх слухняність, старанність, працьовитість від Святого Миколая учні отримали солодощі.

З нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю в бібліотеці протягом тижня була представлена книжкова виставка «Крок назустріч». Мета проведення - привернення уваги громадськості до життєвого шляху людей з обмеженими можливостями, вшанування їхньої мужності та любові до життя і бажання знайти можливість підтримати їх у майбутньому.

29 листопада в рекреації початкової школи було проведено свято «Посвята в читачі» другокласників із залученням студентів дефектологічного факультету Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка. В ході заходу обговорено значення книги, показано цінність бібліотеки, наголошено на бережному ставленні та любові до книги. Читачами бібліотеки в цей день стали 10 другокласників!

27 листопада в приміщенні шкільної бібліотеки була проведена історична година « Людської пам’яті мости», в ході якої поглибили знання учнів про роки голодомору в Україні та його наслідки для українського народу.

10 листопада в приміщенні шкільної бібліотеки учні 5-7 класів здійснили літературну подорож «Веселі шибеники Астрід Ліндгрен» ( до 110-річчя від дня народження шведської письменниці – казкарки Астрід Ліндгрен ).

«  Серпень 2018  »