Вівторок, 18.12.2018, 21:07

Сторінка бібліотекаря

Напередодні зимових свят працівниками Сумської обласної бібліотеки для дітей Безверхою М.В., Гілюн С.І., Литвиненко О.М., Руденко Н.М. було проведено урок народознавства «Ішов Миколай лужком – бережком, Святий Миколай із повним мішком» та лялькову виставу «Чарівна ніч Святого Миколая». Учні залишились задоволеними!

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, що відзначається щорічно 14 грудня , в шкільній бібліотеці організовано виставку - спогад про людей, котрі ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року .

З метою знайомства учнів 2 класу з бібліотекою, виховання у дітей любові до книги та розвитку пізнавальних інтересів на базі бібліотеки-філії №2 було проведено свято «Посвята в читачі учнів 2 класу». Бібліотекарі Пістренко А.О. таГузовська Т.М. ознайомили учнів з правилами відвідування бібліотеки та привітали дітей зі вступом у ряди читачів шкільної бібліотеки.

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю в шкільній бібліотеці була організована виставка «Милосердям примножуймо добро», метою якої було сприяння кращому розумінню проблем, із якими стикаються люди з обмеженими можливостями.

У пам’ять про мільйони загиблих від Голодомору завідуючою бібліотекою Павловою В.М. проведено історичну годину «Невиплакані сльози України», в ході якої наголошено на необхідності відновлення та збереження пам'яті про події та жертви 1932-1933 років.

З нагоди відзначення 100-річчя з дня народження видатного письменника, педагога В.О. Сухомлинського завідуючою бібліотекою Павловою В.М. був проведений захід «Слово Великого Добротворця». Діти із задоволенням переглянули презентацію про творчу спадщину письменника, розгадували кросворд, згадали казки та оповідання великого педагога, що викликають бажання наслідувати позитивні риси персонажів.

З 26 по 30 березня в школі проходив тиждень дитячої та юнацької книги. Протягом тижня було проведено багато цікавих та змістовних заходів, конкурсів, екскурсій, на яких діти показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності.

21.03 пройшла зустріч із представниками Сумського обласного художнього музею ім.Н. Онацького, які провели мистецьку годину «Сумський художній музей – мистецька скарбниця».

З 14.03-24.03 в приміщенні бібліотеки була представлена виставка-перегляд «Земля – наша годувальниця. Бережи її»

07 грудня в приміщенні шкільної бібліотеки була проведена мистецька година « Зимовий цикл календарно-обрядових свят» . Учні із задоволенням ознайомилися з народними звичаями та традиціями свого народу під час новорічних свят.

«  Грудень 2018  »