П`ятниця, 22.02.2019, 05:59

Сторінка бібліотекаря

20 лютого відбувся захід «Вони за тим взлетіли в небо, щоб в мирі й щасті ми жили» , присвячений вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Бібліотекарі розповіли про ті буремні дні, про Героїв Небесної Сотні, що віддали своє життя за краще майбутнє та допомогли усвідомити багатьом людям, що таке патріотизм, що за себе і свою державу потрібно боротися.

13 лютого у шкільній бібліотеці, у рамках місячника культури поведінки і спілкування, був проведений виховний захід «Чарівні слова відкривають серця». Під час проведенні заходу була використана презентація і цікаві завдання. Разом з учнями згадали правила поведінки, розширили знання про ввічливість. Училися застосовувати слова етикету у повсякденному житті.

15 лютого у приміщенні шкільної бібліотеки, разом с представником бібліотеки - філії №2 Гузовською Т.М., відбувся захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Тридцять років тому закінчилася одна із трагічних сторінок історії – війна в Афганістані .
     Афганська війна залишила невиліковну рану у серцях тих, хто брав участь у бойових діях, хто втратив друзів, синів чи батьків. Тридцята річниця виведення військ з Афганістану – важлива подія в житті усіх, хто брав участь у тих боях. Під час заходу хвилиною мовчання було вшановано загиблих героїв-земляків.

До Дня памяті Героїв Крут у шкільній бібліотеці оформлена книжково - ілюстративна виставка «Юні оборонці Батьківщини». Біля виставки разом з учнями згадали мужніх та відважних юнаків, які віддали своє життя, щоб Україна існувала на карті світу.

До Дня Соборності України – 100-ї річниці Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який відзначили 22 січня, у приміщенні шкільної бібліотеки була проведена година патріотичної освіти «Єднання заради Незалежності». Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

До дня Святого Миколая, 17 грудня 2018 року у приміщенні шкільної бібліотеки відбулася зустріч із працівником Сумського художнього музею Амеліною Н.В. Учні із задоволенням взяли участь у заході «Зимові свята. Традиції їх святкування».

Напередодні зимових свят працівниками Сумської обласної бібліотеки для дітей Безверхою М.В., Гілюн С.І., Литвиненко О.М., Руденко Н.М. було проведено урок народознавства «Ішов Миколай лужком – бережком, Святий Миколай із повним мішком» та лялькову виставу «Чарівна ніч Святого Миколая». Учні залишились задоволеними!

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, що відзначається щорічно 14 грудня , в шкільній бібліотеці організовано виставку - спогад про людей, котрі ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року .

З метою знайомства учнів 2 класу з бібліотекою, виховання у дітей любові до книги та розвитку пізнавальних інтересів на базі бібліотеки-філії №2 було проведено свято «Посвята в читачі учнів 2 класу». Бібліотекарі Пістренко А.О. таГузовська Т.М. ознайомили учнів з правилами відвідування бібліотеки та привітали дітей зі вступом у ряди читачів шкільної бібліотеки.

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю в шкільній бібліотеці була організована виставка «Милосердям примножуймо добро», метою якої було сприяння кращому розумінню проблем, із якими стикаються люди з обмеженими можливостями.

«  Лютий 2019  »